Z okazji  ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  Centrum Kultury w Zarzeczu zorganizowało Gminny Konkurs Patriotyczny pt: „OJCZYZNA W POEZJI, RYSUNKU ORAZ PIEŚNI I PIOSENCE PATRIOTYCZNEJ” pod Patronatem Honorowym Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego. W kategorii: praca plastyczna w klasach I- III  Igor Tabin uczeń klasy pierwszej Szkoły Filialnej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie  zajął I miejsce. 16 listopada zostało zakończone głosowanie na  “NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI” RYWALIZACJA TRWAŁA DO OSTATNICH SEKUND!!!  Wygrała  praca  IGORA TABINA. Praca otrzymała  742 głosy, 94 miłych komentarzy, 81 udostępnień. Wszystkim, którzy głosowali na jego pracę serdecznie  dziękujemy,  a Igorowi GRAULUJEMY ZWYCIĘSTWA .To nie koniec sukcesów tego ucznia. Igor  otrzymał WYRÓŻNIENIE w konkursie  piosenki patriotycznej , który ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną odbył się oniline. BRAWO IGOR!

Również w KONKURSIE PATRIOTYCZNYM – KATEGORIA PIOSENKA wyróżnienie otrzymali: Dorota Zapałowska, Kacper Onuca, Milena Podławiak, Aleksandra Winiarska, Bartłomiej Potoczny, Anastazja Podławiak.

Wszystkim Gratulujemy !!!

Danuta Podolak

By admin