W dniu 18.01.2022r odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z j.angielskiego.  Zadaniem uczniów było wykonanie słowniczków językowych o tematyce bożonarodzeniowej w dowolnej technice, np. plakaty, książeczki, wyklejanki, prace przestrzenne.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów z zakresu słownictwa języka angielskiego . Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace były ciekawe i bardzo pomysłowe. Uczniowie klas III-V udoskonalili w ten sposób swoje umiejętności językowe i  zmotywowali się do nauki języka angielskiego 

Na konkurs wpłynęło 25 prac. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Wyniki przedstawiają się następująco :

Wyróżnienie:

Filip Winiarski kl 5b

Szymon Kasperski kl 4a.

Lena Bułaś kl 4a

Nikola Czura kl 4a

Michelle Mitura kl 5b

III miejsce

Ewelina Chadała kl 5a

Aleksandra Kasperska kl 3a

Michalina Mikuła kl 3a

II miejsce

Weronika Stecura kl 5a

Natalia Pawłowska kl 5a

I miejsce

Lena Dziad kl 3a

Julia Wychodnik kl 3a

Gratulujemy uczniom kreatywności i zapału do nauki języka angielskiego!

By admin