15 lutego 2021 miało miejsce otwarcie wystawy prac uczniów klasy 3a, którzy z pomocą rodziców, dziadków, rodzeństwa wykonali albumy o swoim miejscu zamieszkania, otoczeniu, najbliższej rodzinie oraz o sobie samym, swoich zainteresowaniach, wydarzeniach z życia oraz marzeniach. Albumy wykonane zostały w formie lapbooków. Są piękne, kolorowe, wykonane bardzo starannie oraz pomysłowo. Aby powstały, trzeba było poświęcić naprawdę dużo czasu oraz chęci. Miło, że lapbooki wykonane zostały przy pomocy rodziców, co oznacza wspólne spędzenie jeszcze więcej czasu rodziców z dziećmi. Albumy te, to prawdziwa skarbnica wiedzy!!! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się, by one powstały!!!

Wystawa związana jest z zakończeniem I etapu projektu pn. „Cudze chwalicie, Swego nie znacie”. Będzie można ją obejrzeć do połowy kwietnia.

By admin