To dzień dobry dla każdego !

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają !

W dniu 15 lutego 2021r. w Szkole Filialnej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie  obchodziliśmy  DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO popularnie zwany WALENTYNKAMI.

Tego dnia przekazywaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój –zaobserwować można było odświętny wystrój sali, znaczną ilość czerwonych serduszek, balonów  oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością. W tym dniu wszyscy uczniowie przybyli do szkoły ubrani w kolory czerwieni.  Przy dźwiękach muzyki robiliśmy  sobie pamiątkowe zdjęcia na czerwonym sercowym szablonie w ramach Walentynkowej sesji fotograficznej – oj wielu było chętnych!

Każde dziecko otrzymało również słodką niespodziankę w postaci lizaka i balonika  w kształcie serca.

Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Szkoda, że kolejne Walentynki dopiero za rok.

Danuta Podolak

By admin