,,Jednymi z najlepszych pedagogów na świecie są dziadkowie”- Karol W., Shedd

W dniu 25 stycznia w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Cieszymy się ogromnie, że przybyło do nas prawie 200 gości. Święto Babci i Dziadka to wielkie święto. Obchodzimy je, ponieważ chcemy w ten sposób pokazać, że o nich pamiętamy i ich kochamy, dlatego uczniowie klas trzecich zaprezentowali piękny program artystyczny. Był to dzień pełen radości i wzruszeń. Popłynęła moc życzeń dla seniorów ze strony uczniów, Wicedyrektora Jana Szajnego, Wójta Gminy Zarzecze Tomasza Burego, Sekretarza Gminy Zarzecze Łukasza Laski oraz Przewodniczącej Rady Gminy Zarzecze Małgorzaty Byrwy. Na koniec naszej uroczystości wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i zebrani goście odśpiewali 100 lat.

Składamy serdeczne podziękowania za trud i wysiłek wszystkim rodzicom, którzy byli zaangażowani w organizację uroczystości. Paniom Małgorzacie Rochackiej, Wiesławie Dziedzic, Dajanie Galińskiej i Annie Piecuch za przygotowanie uczniów do akademii. Wielkie brawa dla naszych artystów, którzy wykazując się pełnym skupieniem i profesjonalizmem, w piękny sposób pokazali jak bardzo kochają swoich dziadków.

Cała społeczność Zespołu Szkół im. Jana Pawła II pragnie wszystkim Babciom i Dziadkom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze. Zdrowia i nieustającej radości, pociechy z wnuków oraz samych pogodnych dni.

By admin