W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły Antonina Węgrzyn, Liliana Surmiak, Anna Balawender i Alan Klimko wzięli udział w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie” organizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kraczkowej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim noszących imię Jana Pawła II .Miło nam poinformować, że laureatką konkursu w kategorii uczniów klas IV-VI została Liliana Surmiak zajmując III miejsce. Natomiast w kategorii klas  VII- VIII laureatem zastał Alan Klimko zajmując II miejsce. 
Anna Balawender uzyskała tytuł finalisty. Laureaci uprawnieni będą do otrzymania odpowiedniego wpisu na świadectwie szkolnym i dodatkowych punktów w ramach rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy w dniu dzisiejszym reprezentowali naszą szkołę w Konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

By admin