Chociaż słońce jasno świeci

Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!

W czwartek 30.06.2022r. w naszych grupach przedszkolnych odbyły się uroczystości zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dla jednych dziesięć miesięcy, dla innych kilka lat wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i zaproszeni goście. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pana Dyrektora Jana Szajnego. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. 

        Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole 

To znajdę wyjście, wiem co zrobię

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole!

By admin