Dnia 2 czerwca  w naszej szkole odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne. Dopełnieniem występów były piosenki i wiersze wraz z życzeniami  wykonane przez uczniów. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
      Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki z okazji ich święta.
      Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została upamiętniona  na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

By admin