W środę 8 czerwca  uczniowie klasy Ib i IIIa wraz z opiekunkami wyruszyli na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym etapem  naszej wycieczki było kino Helios gdzie obejrzeliśmy film pt „ Igrzyska zwierząt”. Film dostarczył dzieciom dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Po zakończeniu filmu udaliśmy się do pobliskiego McDonalda. Po  zjedzeniu posiłku i uzupełnieniu energii spacerkiem wzdłuż Wisłoka  przeszliśmy do sali zabaw Fantazja gdzie czekało nas wiele ciekawych atrakcji takich jak park linowy, labirynt z przeszkodami, trampolina, dmuchany zamek oraz zjeżdżalnie i baseny z kulkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i co najważniejsze radosnej zabawy. Po całym dniu zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Zarzecza.

By admin