“Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

To dzień pełen uśmiechów i niespodzianek.

W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Wszystkie grupy zebrały się pod budynkiem Przedszkola Publicznego w parku, aby wspólnie świętować. Na uczestników zabawy czekała: dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki na kucyku, tańce, zabawy ruchowe połączone z grą w “podchody” w plenerze, malowanie na folii, zabawy cieczą nienewtonowską, malowanie buziek, słodkie niespodzianki i wiele innych atrakcji. To był wspaniały dzień

By admin