14 października to bardzo miły dzień zarówno dla nauczycieli jak i dla samych uczniów. Tradycyjnie jak co roku w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie w  Szkole Filialnej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie odbyła się akademia.

 Uczniowie klasy II i III pod kierunkiem pani Danuty Podolak zainscenizowali lekcję na wesoło, przedstawiając śmieszne, zabawne odpowiedzi uczniów na pytania nauczycielki. W humorystyczny sposób zaprezentowali scenkę pt. „Pan Belfer był chory”  Młodzi artyści również  piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Uroczystość  zaszczycił swoją obecnością Pan Dyrektor Jan Szajny oraz rodzice naszych uczniów.

„W Dniu Waszego Święta wnosimy życzeń wianek niech Wam się uśmiecha wieczór i poranek, niech zdrowie służy, zło z daleka omija, a sukces zawodowy i szczęście zawsze sprzyja!”

By admin