W czwartek 27.06.2024r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i zaproszeni goście. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pana Dyrektora. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. 

        Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i zapraszamy w odwiedziny😊

By admin