21 czerwca odby艂o si臋 w naszej szkole uroczyste zako艅czenie roku szkolnego. Uroczysto艣膰 rozpocz臋艂a si臋 msz膮 艣wi臋t膮 , nast臋pnie wszyscy zebrali si臋 w sali gimnastycznej.

Swoj膮 obecno艣ci膮 zaszczycili nas :pan Tomasz Bury, W贸jt Gminy Zarzecze, kt贸ry wr臋czy艂 stypendia naukowe uczniom oraz nagrody nauczycielom, kt贸rzy ko艅cz膮 prac臋 w naszej szkole oraz pan 艁ukasz Laska- sekretarz Gminy Zarzecze

Nast臋pnie panowie dyrektorzy, Samorz膮d Uczniowski oraz rodzice po偶egnali panie Beat臋 Prymon i Zofi臋 Panek, kt贸re przechodz膮 na emerytur臋 oraz pani膮 Barbar臋 Zi臋b臋 i siostr臋 Dorot臋 Tuck膮, kt贸re od wrze艣nia b臋d膮 pracowa艂y w innych szko艂ach.

Na koniec wr臋czone zosta艂y listy gratulacyjne rodzicom oraz nagrody i 艣wiadectwa z paskiem wyr贸偶niaj膮cym si臋 uczniom. Wspania艂ych, bezpiecznych i udanych wakacji!鈽吼煂烉煂

By admin