13 czerwca 2024 podczas podsumowania projektu “Matematyka w kuchni” odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematyczno – plastycznego.

W kategorii klas IV – VIII zwyciężyli:

I miejsce – Klaudia Pawłowska kl. IV a

II miejsce – Natalia Pawłowska kl. VII a

III miejsce – Emilia Biały kl. VI a i Julia Kubicka kl. IV b

Wyróżnienia: Angelika Położyńska kl. V b, Julia Mazur kl. VI b, Magdalena Mach kl. VI b, Antonina Węgrzyn kl. IV b, Aleksandra Nowosiad kl. VII a, Sara Górska kl. VII b, Ewelina Chadała kl. VII a, Malwina Marek kl.VIII a, Julia Lonc kl. VII b

W kategorii klas I – III

Wyróżnienia: Fabian Lonc kl. II b, Nikola Położyńska kl. III b, Nela Ferenc kl. I a, Wiktoria Płocica kl. I a, Emilia Probachta kl. I a, Ksawery Hadała kl. I a, Julia Kasprzyk kl. I a, Zuzanna Obłoza kl. I a.

By admin