Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
      We wtorek 28 maja w Szkole Podstawowej w  Zarzeczu odbyły się wielkie uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pan Jan Szajny powitał zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne.   Na scenie wystąpili uczniowie z  klas drugich, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, wokalne, taneczne i teatralne.  Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
      Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki z okazji ich święta.  Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionych stołach. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Kliknij aby obejrzeć film

By admin