13 lutego 2024r nasz przedszkolny korytarz i sale zamieniły się w salę balową. Wszystkie grupy przedszkolne bawiły się na balu karnawałowym, który był również balem przebierańców. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. Można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. 

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy Panią Weronikę Szatan i Animacje Wariacje, którzy prowadzili bal oraz zachęcali wszystkich do tańca. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Przedszkolacy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”   ,,krasnoludek” i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

By admin