W środę 12 stycznia 2024 r. w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie miało miejsce spotkanie opłatkowe Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej. Pod przewodnictwem  ks. abp Adama Szala delegacje 20 szkół (dyrektorzy, nauczyciele, katecheci i uczniowie) uczestniczyli w uroczystej Eucharystii podczas której ks. arcybiskup podkreślił jak ważna jest miłość do drugiego człowieka, której uczył nas św. Jan Paweł II. Następnie wszyscy uczestnicy obejrzeli spektakl w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jasienicy Rosielnej pt. ”Trzy drzewa”, podzielili się opłatkiem i złożyli życzenia. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania przy akompaniamencie zespołu muzycznego Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym. Na zakończenie przewodniczący Rodziny Szkól Archidiecezji Przemyskiej p. dyr. Krzysztof Majkowski przedstawił bieżące sprawy  działalności naszej Rodziny oraz zaplanowane zostały kolejne spotkania w najbliższej przyszłości.

By admin