W piątek 20 października 2023r odwiedziły naszych przedszkolaków Panie Policjantki. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo na drodze oraz czym zajmuje się Policjant. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu, na placu zabaw oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń. Duże zainteresowanie dzieci wzbudził mundur policjanta oraz akcesoria potrzebne mu do pracy. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wykazały się dobrą znajomością zasad przechodzenia przez ulicę. Lekcja ta będzie miała zapewne wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku policjanta i znaczenie jego pracy dla społeczeństwa Nie zabrakło także wspólnych zdjęć.

Serdecznie dziękujemy Paniom Policjantkom , że znalazły czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

By admin