5 czerwca w godzinach popołudniowych przy Remizie OSP w Zarzeczu odbył się wspaniały Piknik z udziałem rodzin klasy 0b i ich wychowawczyni Danuty Jamroży. Każdy z uczestników, według swoich możliwości wniósł niemały wkład w przygotowanie imprezy. Część rodziców zadbała o wystrój miejsca, nagłośnienie, muzykę, inni o smaczne przekąski własnej roboty czy pieczone kiełbaski. Niektóre z mam wcieliły się w animatorki malowania twarzy, czy wykonywania tatuaży. Dzieciaki miały okazję pośpiewać na scenie, poćwiczyć gimnastykę artystyczną, wykonywać fantastyczne bańki mydlane. Wszyscy brali udział w zabawach i pląsach, prowadzonych przez mamy instruktorki w rytm muzyki dyskotekowej. Największą frajdą dla dzieci, jak zawsze były dmuchane zjeżdżalnie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pokazy motocyklowe przygotowane przez tatusiów, jak również przejażdżki kucykami, prowadzonymi przez dziadzia dwóch dziewczynek. Piknik był okazją do integracji nie tylko dzieci, ale również rodziców, rodzeństwa i wychowawcy. Okazał się super imprezą, pełną niesamowitych wrażeń i wspomnień, która zostanie na zawsze w ich pamięci. Wielkie gratulacje i podziękowania dla mam z trójki klasowej za świetną organizację i wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie i przebieg tak wspaniałej imprezy.  

By admin