Bycie rodziną oznacza, że jesteś częścią czegoś pięknego. Oznacza to, że kochasz i będziesz kochany przez resztę swojego życia. “Mamo, Tato kocham Was” – pod takim hasłem w czwartek 15 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą przybyli rodzice klas I-III. Uczniowie klas drugich zaprezentowali występy artystyczne. Wcielili się w rolę aktorów i odegrali scenki rodzajowe na temat rodziny. Żartobliwe teksty i humorystyczne scenki powodowały śmiech wśród gości. Podczas występu nie zabrakło także wierszy i piosenek poświęconych mamie i tacie. Po części artystycznej rodzice zostali zaproszeni do klas, gdzie otrzymali drobne upominki od swoich pociech.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Rochackiej, Pani Wiesławie Dziedzic oraz Paniom Wiolecie Garbarz i Dajanie Galińskiej za zorganizowanie uroczystości i przygotowanie dzieci do występów.

By admin