Dnia 13.10.2020 r. w Szkole Filialnej w Pełnatyczach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Elżbiety Juchy, która przywitała wicedyrektora Zespołu Szkół Pana Jana Szajnego, wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców i wszystkie dzieci. Następnie przekazała głos uczniom.

Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w tym trudnym roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili
i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Do życzeń dołączyli jesienne upominki oraz kwiaty.

Niestety ze względu na spowodowane pandemią ograniczenia w liczbie osób uczestniczących w uroczystości nie mogliśmy gościć w placówce nauczycieli emerytów i z tego miejsca pragniemy złożyć im serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności, pogody ducha jak również uśmiechu na każdy dzień.

Katarzyna Czura i Elżbieta Jucha

By admin