Po dwóch latach przerwy nasi uczniowie kolejny raz mieli okazję wykazać się wiedzą  ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego. W etapie gminnym naszą szkołę w I  grupie wiekowej reprezentowali: Krzysztof Kiper, Błażej Mazur, Michał Soluch, Jakub Motyka (opiekun p. Wacław Wdowiak), natomiast w II grupie wiekowej: Anna Bluczak, Karolina Futoma, Kacper Skiba, Aleksandra Pawlak, Nikola Stęc (opiekun p. Liliana Dziedzic).

 Gratulacje dla całej grupy, jednak na wyróżnienie zasługują: Krzysztof Kiper, Aleksandra Pawlak i Nikola Stęc, którzy będą reprezentować szkołę na etapie powiatowym konkursu.

                                                                           Liliana Dziedzic

By admin