W dniach 4-5 kwietnia 2022 roku nasza Szkoła była gospodarzem 14  Finału Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Gimnastyce Dziewcząt i Chłopców. Zawody zostały rozegrane w ramach Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII). Rywalizacja sportowa została przeprowadzona w ćwiczeniach wolnych, ćwiczeniach równoważnych i skokach przez kozła oraz skrzynię. Zawody odbyły się w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. W imieniu głównego organizatora zawodów – Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie pragnę złożyć serdeczne podziękowanie Panu doktorowi Krzysztofowi Majkowskiemu dyrektorowi Zespołu Szkół w Zarzeczu, Panu Łukaszowi Lasce – Sekretarzowi Gminy Zarzecze oraz Panu Mariuszowi Surmiakowi – dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. 

By admin