4 marca 2022r odbył się konkurs matematyczno – plastyczny – edycja XI Trójwymiarowy Świat Matematyki organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Tegoroczny temat prac to: ,,Domy na kółkach. Prace wykonane były z dowolnego materiału składającej się z przestrzennych figur geometrycznych. Cele konkursu:  Popularyzacja matematyki – zachęcenie uczniów do jej poznawania,  Ukazanie, że matematyka to dziedzina nauki, która jednocześnie uczy i bawi,  Rozwijanie zainteresowań zagadnieniami matematycznymi,  Rozwijanie uzdolnień matematycznych uczniów,  Rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej. 18 marca 2022 r. zostały ogłoszone wyniki. 6 kwietnia 2022r. odbyła się gala podsumowująca konkurs w formie online . Uczeń Szkoły Podstawowej w Zarzeczu z klasy 7 a Kacper Maślanka zajął I miejsce. Uczennica klasy 5a Natalia Pawłowska oraz uczeń klasy 7b Paweł Kubicki zdobyli wyróżnienia.  Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

By admin