Znamy zwycięzców konkursu wiedzy o Zarzeczu, Kisielowie, Pełnatyczach i Rożniatowie. Dziś, 19 marca 2021 roku odbył się w naszej szkole FINAŁ KONKURSU!!!! Podczas finału zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich klas 1-3. Konkurs był przeprowadzony na zasadach znanego „Teleturnieju 1 z 10”. Pan dyrektor Jan Szajny przygotował prezentację, zawierającą 100 pytań dotyczących znanych miejsc, postaci oraz wydarzeń związanych z wymienionymi miejscowościami. Finaliści wykazali się znakomitą wiedzą związaną z tematem konkursu. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka. Wszyscy biorący udział w finale otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody, o które zadbali: zastępca wójta naszej gminy pani Małgorzata Kasperska oraz organizator konkursu pan Jan Szajny. Poniżej podajemy wyniki konkursu:

I miejsce zajął Michał Soluch- uczeń klasy 3b 

II miejsce zajął Szymon Kasperski – uczeń klasy 3a

III miejsce zajął Aleksander Przybylski – uczeń klasy 2 szkoły filialnej z Pełnatyczach

Pozostałe miejsca zajęli: Igor Tabin – uczeń klasy 1 szkoły filialnej z Rożniatowa, Antonina Węgrzyn – uczennica klasy 1b, Lena Bułaś- uczennica klasy 3a, Antoni Gwóźdź – uczeń klasy 2, Krzysztof Kiper – uczeń klasy 1a, Gabrysia Michalik- uczennica klasy 2, Jakub Motyka – uczeń klasy 3b.

Zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY SUKCESU!!! Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów. Za pomoc w organizacji oraz przeprowadzeniu konkursu bardzo dziękujemy pani Grażynie Rzeszutek oraz pani Aleksandrze Kasperskiej oraz uczennicom klasy 3a; Nikoli Czura oraz Kai Mikołajek.

Konkurs odbył się w ramach realizowanego w klasie 3a projektu „Cudze chwalicie, Swego nie znacie…”, którego koordynatorem jest pan dyrektor Jan Szajny.

By admin