Tyle wrażeń i emocji w jednym dniu – to niezapomniane spotkanie z okazji DNIA MAMY I TATY, które odbyło się 28 maja na sali gimnastycznej. Długo trwały przygotowania, próby, dekoracje, ale było warto. Dzieci wraz z wychowawczyniami, pięknie ubrane, z rumieńcami na twarzy i upominkami w ręku – gorąco powitały kochane mamusie i kochanych tatusiów. Odważnie deklamowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły krakowiaka, wyzwalając u rodziców uczucia radości, miłości, wdzięczności. Następnie były serdeczne życzenia z tradycyjnym STO LAT – uściski, obdarowywanie rodziców kwiatami, samodzielnie wykonanymi upominkami. Do życzeń wychowanków dołączyli się obecni na uroczystości dyrektorzy szkoły oraz wychowawczyni, życząc miłym gościom dużo zdrowia, wytrwałości, spełniania własnych marzeń, planów, a w szczególności mnóstwa uśmiechów i radości ze   wspólnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

By admin