Kategoria: Aktualności

ZWIEDZAMY SANDOMIERZ

18 maja w słoneczny poniedziałkowy poranek uczniowie klasy I b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Sandomierza. Celem wycieczki było zwiedzenie Sandomierza jednego z najstarszych i najpiękniejszych polskich…

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazane wsparcie i zaangażowanie w akcję charytatywną „Pola Nadziei” na rzecz hospicjum dla dzieci.Państwa otwartość, życzliwość oraz chęć niesienia pomocy są niezwykle cenne i pokazują,…