Gimnazjada

GIMNAZJADA

Imię i nazwisko ucznia/uczennicy

Dyscyplina/konkurencja sportowa

Rodzaj zawodów

Miejsce

Opiekun

Paulina Łanda

La – 300 m

powiatowe

 

wojewódzkie

I

 

V

 Rekord szkoły

mgr Katarzyna Warchoł

Jadwiga Lampart

La – skok w dal

powiatowe

II

dr Krzysztof

Klaudia Sądej

La – 300 m

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Karolina Kucza

La – 600 m

powiatowe

I

Rekord szkoły

mgr Katarzyna Warchoł

Aleksandra Stecura

La – rzut oszczepem

powiatowe

I

dr Krzysztof Warchoł

Natalia Kochan

La – rzut oszczepem

powiatowe

II

dr Krzysztof Warchoł

Paulina Łanda

Magdalena Zając

Justyna Podolak

Paulina Depciuch

La – 4x100 m

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Tadeusz Podgórski

La – 300 m

powiatowe

I

mgr Łukasz Kasperski

Anna Koperska

Aleksandra Stecura

Jadwiga Lampart

Joanna Stecura

Natalia Wiciak

Aleksandra Ryznar

Katarzyna Świerk

Gabriela Majkut

Sylwia Garbarz

Aleksandra Gujda

Paulina Superson

Koszykówka

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Damian Kuras

Kacper Górski

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Michał Zając

Bartosz Depciuch

Michał Drapała

Eryk Banowicz

Mariusz Stęc

Koszykówka

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Damian Kuras

Kacper Górski

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Dominik Drabik

Patryk Jamroży

Karol Kluz

Mariusz Stęc

Piotr Malinowski

Sebastian Kluz

Piłka ręczna

powiatowe

II

mgr Łukasz  Kasperski

Karolina Kucza

Memoriał Franciszka Sabana – biegi przełajowe 1000 m

rejonowe

I

mgr Katarzyna Warchoł

Marcin Ostrzywilk

Biegi przełajowe 1200 m

powiatowe

II

mgr Łukasz Kasperski

Karolina Kucza

Biegi przełajowe 1000 m

powiatowe

I

mgr Katarzyna Warchoł

Anna Koperska

Aleksandra Stecura

Jadwiga Lampart

Joanna Stecura

Natalia Wiciak

Aleksandra Ryznar

Katarzyna Świerk

Gabriela Majkut

Sylwia Garbarz

Aleksandra Gujda

Paulina Łanda

Martyna Kramarska

Maria Krukar

Klaudia Mazur

Piłka ręczna

powiatowe

III

dr Krzysztof Warchoł

Kacper Byrwa

Dawid Florek

Michał Sawa

Wielobój drużynowy w gimnastyce

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Kacper Byrwa

Układ ćwiczeń wolnych

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Skok przez skrzynię

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Układ ćwiczeń na drążku

wojewódzkie

III

dr Krzysztof Warchoł

Jadwiga Lampart

Aleksandra Stecura

Elwira Granda

Paulina Więcek

Oliwia Zygmunt

Weronika Galińska

Gabriela Majkut

Justyna  Podolak

Klaudia Sądej

 

Liga lekkoatletyczna

powiatowe

III

mgr Katarzyna Warchoł,

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Wojciech Siupik

Kacper Górski

Łukasz Kuras

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Tadeusz Podgórski

Damian Kuras

Kacper Wychodnik

Karol Kluz

Łukasz Drapała

Mateusz Gujda

Liga lekkoatletyczna

powiatowe

II

mgr Łukasz Kasperski

Damian Kuras

Kacper Górski

Mateusz Świerk

Tadeusz Podgórski

Michał Wilczek

Kacper Wychodnik

Łukasz Kuras

Mateusz Gujda

Patryk Magoń

Łukasz Drapała

Piłka nożna

powiatowe

II

mgr Łukasz  Kasperski