Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Imię i nazwisko ucznia/uczennicy

Dyscyplina/konkurencja sportowa

Rodzaj zawodów

Miejsce

Opiekun

Wiktoria Balawender

La – skok w dal

powiatowe

I

mgr Justyna Jamroży

Marcin Kudrański

La – skok w dal

powiatowe

wojewódzkie

I

I

mgr Robert Gołąb

Dominik Drabik

La – biegi przełajowe 500 m

powiatowe

I

mgr Robert Gołąb

Michał Bukowy

La – biegi przełajowe 500 m

powiatowe

II

mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Marcin Kudrański

Jakub Płocica

Tomasz Stecura

Filip Hawro

Jarosław Bałanda

Kacper Pajda

Dawid Ratowski

 

Unihokej

powiatowe

II

mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Adrian Bieniasz

Patryk Machaj

Filip Hawro

Kacper Kuras

Tomasz Stecura

Jakub Baryła

Kacper Pajda

Marcin Kudrański

Hubert Pawłowski

Dawid Ratowski

Piłka ręczna

powiatowe

III

mgr Robert Gołąb

Weronika Pawłowska

Karolina Barylak

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Anna Hady

Anna Mucha

Magdalena Szczepańska

Patrycja Kopeć

Magdalena Depciuch

Gabriela Obłoza

Piłka ręczna

powiatowe

II

mgr Justyna Jamroży

Łukasz Warchoł

Pływanie – 50 m st. dow.

 

50 m st. grzbietowym

 

rejonowe

Przemyśl

#

I

 

 

I

dr Krzysztof Warchoł

Łukasz Warchoł

La – Nocny bieg uliczny 1500 m

wojewódzkie

II

Mgr Katarzyna Warchoł

Weronika Pawłowska

 

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Anna Hady

Anna Mucha

Magdalena Szczepańska

Patrycja Kopeć

Magdalena Depciuch

Gabriela Obłoza

Kamila Szczepańska

Paulina Gujda

Koszykówka

powiatowe

II

Mgr Justyna Jamroży

Łukasz Warchoł

Adrian Bieniasz

Patryk Machaj

Filip Hawro

Kacper Kuras

Tomasz Stecura

Jakub Baryła

Kacper Pajda

Hubert Pawłowski

Dawid Ratowski

Koszykówka

powiatowe

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – 50 m st. motylkowym

 

powiatowe

I

 

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – 50 m st. motylkowym

powiatowe

I

Mgr Katarzyna Warchoł

Klaudia Warchoł

Weronika Pawłowska

Katarzyna Kowal

Kamila Szczepańska

Zawody drużynowe w gimnastyce

wojewódzkie

III

Mgr Katarzyna Warchoł

Weronika Pawłowska

Skok przez kozła

wojewódzkie

II

Mgr Katarzyna Warchoł

Kamila Szczepańska

Skok przez kozła

wojewódzkie

III

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Jarosław Bałanda

Adrian Bieniasz

Zawody drużynowe w gimnastyce

wojewódzkie

IV

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Wielobój gimnastyczny

wojewódzkie

VI

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie – półfinał

I

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie – półfinał

I

Mgr Robert Gołąb

Adrian Futoma

Miłosz Zając

Dominik Drabik

Michał Bukowy

Mateusz Cielecki

Trójbój lekkoatletyczny

powiatowe

III

Mgr Robert Gołąb

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Weronika Pawłowska

Kamila Szczepańska

Anna Mucha

Gabriela Obłoza

Czwórbój Lekkoatletyczny

powiatowe

II

Mgr Justyna Jamroży

Marcin Kudrański

Kamil Szal

Łukasz Warchoł

Tomasz Stecura

Adrian Bieniasz

Jarosław Bałanda

Czwórbój Lekkoatletyczny

powiatowe

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – styl zmienny

400 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl grzbietowy 100 m

Wojewódzkie

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl zmienny 200 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb