Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia sportowe dzieci ZS w Zarzeczu w roku szkolnym 2012/2013 – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Imię i nazwisko ucznia/uczennicy

Dyscyplina/konkurencja sportowa

Rodzaj zawodów

Miejsce

Opiekun

Wiktoria Balawender

La – skok w dal

powiatowe

I

mgr Justyna Jamroży

Marcin Kudrański

La – skok w dal

powiatowe

wojewódzkie

I

I

mgr Robert Gołąb

Dominik Drabik

La – biegi przełajowe 500 m

powiatowe

I

mgr Robert Gołąb

Michał Bukowy

La – biegi przełajowe 500 m

powiatowe

II

mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Marcin Kudrański

Jakub Płocica

Tomasz Stecura

Filip Hawro

Jarosław Bałanda

Kacper Pajda

Dawid Ratowski

 

Unihokej

powiatowe

II

mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Adrian Bieniasz

Patryk Machaj

Filip Hawro

Kacper Kuras

Tomasz Stecura

Jakub Baryła

Kacper Pajda

Marcin Kudrański

Hubert Pawłowski

Dawid Ratowski

Piłka ręczna

powiatowe

III

mgr Robert Gołąb

Weronika Pawłowska

Karolina Barylak

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Anna Hady

Anna Mucha

Magdalena Szczepańska

Patrycja Kopeć

Magdalena Depciuch

Gabriela Obłoza

Piłka ręczna

powiatowe

II

mgr Justyna Jamroży

Łukasz Warchoł

Pływanie – 50 m st. dow.

 

50 m st. grzbietowym

 

rejonowe

Przemyśl

#

I

 

 

I

dr Krzysztof Warchoł

Łukasz Warchoł

La – Nocny bieg uliczny 1500 m

wojewódzkie

II

Mgr Katarzyna Warchoł

Weronika Pawłowska

 

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Anna Hady

Anna Mucha

Magdalena Szczepańska

Patrycja Kopeć

Magdalena Depciuch

Gabriela Obłoza

Kamila Szczepańska

Paulina Gujda

Koszykówka

powiatowe

II

Mgr Justyna Jamroży

Łukasz Warchoł

Adrian Bieniasz

Patryk Machaj

Filip Hawro

Kacper Kuras

Tomasz Stecura

Jakub Baryła

Kacper Pajda

Hubert Pawłowski

Dawid Ratowski

Koszykówka

powiatowe

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – 50 m st. motylkowym

 

powiatowe

I

 

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – 50 m st. motylkowym

powiatowe

I

Mgr Katarzyna Warchoł

Klaudia Warchoł

Weronika Pawłowska

Katarzyna Kowal

Kamila Szczepańska

Zawody drużynowe w gimnastyce

wojewódzkie

III

Mgr Katarzyna Warchoł

Weronika Pawłowska

Skok przez kozła

wojewódzkie

II

Mgr Katarzyna Warchoł

Kamila Szczepańska

Skok przez kozła

wojewódzkie

III

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Jarosław Bałanda

Adrian Bieniasz

Zawody drużynowe w gimnastyce

wojewódzkie

IV

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Wielobój gimnastyczny

wojewódzkie

VI

Mgr Katarzyna Warchoł

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie – półfinał

I

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie – półfinał

I

Mgr Robert Gołąb

Adrian Futoma

Miłosz Zając

Dominik Drabik

Michał Bukowy

Mateusz Cielecki

Trójbój lekkoatletyczny

powiatowe

III

Mgr Robert Gołąb

Wiktoria Balawender

Karolina Aleksander

Weronika Pawłowska

Kamila Szczepańska

Anna Mucha

Gabriela Obłoza

Czwórbój Lekkoatletyczny

powiatowe

II

Mgr Justyna Jamroży

Marcin Kudrański

Kamil Szal

Łukasz Warchoł

Tomasz Stecura

Adrian Bieniasz

Jarosław Bałanda

Czwórbój Lekkoatletyczny

powiatowe

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl motylkowy 50 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb

Klaudia Warchoł

Pływanie – styl zmienny

400 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl grzbietowy 100 m

Wojewódzkie

II

Mgr Robert Gołąb

Łukasz Warchoł

Pływanie – styl zmienny 200 m

Wojewódzkie

III

Mgr Robert Gołąb

 

Osiągnięcia sportowe młodzieży ZS w Zarzeczu w roku szkolnym 2012/2013 – Gimnazjada

 

Imię i nazwisko ucznia/uczennicy

Dyscyplina/konkurencja sportowa

Rodzaj zawodów

Miejsce

Opiekun

Paulina Łanda

La – 300 m

powiatowe

 

wojewódzkie

I

 

V

 Rekord szkoły

mgr Katarzyna Warchoł

Jadwiga Lampart

La – skok w dal

powiatowe

II

dr Krzysztof

Klaudia Sądej

La – 300 m

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Karolina Kucza

La – 600 m

powiatowe

I

Rekord szkoły

mgr Katarzyna Warchoł

Aleksandra Stecura

La – rzut oszczepem

powiatowe

I

dr Krzysztof Warchoł

Natalia Kochan

La – rzut oszczepem

powiatowe

II

dr Krzysztof Warchoł

Paulina Łanda

Magdalena Zając

Justyna Podolak

Paulina Depciuch

La – 4x100 m

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Tadeusz Podgórski

La – 300 m

powiatowe

I

mgr Łukasz Kasperski

Anna Koperska

Aleksandra Stecura

Jadwiga Lampart

Joanna Stecura

Natalia Wiciak

Aleksandra Ryznar

Katarzyna Świerk

Gabriela Majkut

Sylwia Garbarz

Aleksandra Gujda

Paulina Superson

Koszykówka

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Damian Kuras

Kacper Górski

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Michał Zając

Bartosz Depciuch

Michał Drapała

Eryk Banowicz

Mariusz Stęc

Koszykówka

powiatowe

II

mgr Katarzyna Warchoł

Damian Kuras

Kacper Górski

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Dominik Drabik

Patryk Jamroży

Karol Kluz

Mariusz Stęc

Piotr Malinowski

Sebastian Kluz

Piłka ręczna

powiatowe

II

mgr Łukasz  Kasperski

Karolina Kucza

Memoriał Franciszka Sabana – biegi przełajowe 1000 m

rejonowe

I

mgr Katarzyna Warchoł

Marcin Ostrzywilk

Biegi przełajowe 1200 m

powiatowe

II

mgr Łukasz Kasperski

Karolina Kucza

Biegi przełajowe 1000 m

powiatowe

I

mgr Katarzyna Warchoł

Anna Koperska

Aleksandra Stecura

Jadwiga Lampart

Joanna Stecura

Natalia Wiciak

Aleksandra Ryznar

Katarzyna Świerk

Gabriela Majkut

Sylwia Garbarz

Aleksandra Gujda

Paulina Łanda

Martyna Kramarska

Maria Krukar

Klaudia Mazur

Piłka ręczna

powiatowe

III

dr Krzysztof Warchoł

Kacper Byrwa

Dawid Florek

Michał Sawa

Wielobój drużynowy w gimnastyce

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Kacper Byrwa

Układ ćwiczeń wolnych

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Skok przez skrzynię

wojewódzkie

II

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Układ ćwiczeń na drążku

wojewódzkie

III

dr Krzysztof Warchoł

Jadwiga Lampart

Aleksandra Stecura

Elwira Granda

Paulina Więcek

Oliwia Zygmunt

Weronika Galińska

Gabriela Majkut

Justyna  Podolak

Klaudia Sądej

 

Liga lekkoatletyczna

powiatowe

III

mgr Katarzyna Warchoł,

dr Krzysztof Warchoł

Michał Sawa

Wojciech Siupik

Kacper Górski

Łukasz Kuras

Kacper Pieniążek

Mateusz Świerk

Tadeusz Podgórski

Damian Kuras

Kacper Wychodnik

Karol Kluz

Łukasz Drapała

Mateusz Gujda

Liga lekkoatletyczna

powiatowe

II

mgr Łukasz Kasperski

Damian Kuras

Kacper Górski

Mateusz Świerk

Tadeusz Podgórski

Michał Wilczek

Kacper Wychodnik

Łukasz Kuras

Mateusz Gujda

Patryk Magoń

Łukasz Drapała

Piłka nożna

powiatowe

II

mgr Łukasz  Kasperski